sobota, 25 sierpnia 2018

Produkty do sklepiku szkolnego

W dzisiejszych czasach w niemal każdej szkole podstawowej czy średniej znajduje się sklepik szkolny. Wielu uczniów nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania w szkole bez takiego miejsca.


W sklepiku mogą oni kupić świeże, smaczne śniadanie i przekąski oraz niezbędne na lekcjach przybory szkolne. Warto wspomnieć, że w prowadzeniu szkolnego sklepiku może pomóc właścicielom zaopatrzenie sklepików szkolnych dokonywane on-line. Taka możliwość daje szansę na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy, ponieważ ceny w hurtowniach internetowych są naprawdę korzystne.

Artykuły szkolne w sklepiku


Każdemu uczniowi może zdarzyć się sytuacja, że skończy mu się długopis lub zapomni jakiegoś niezbędnego na lekcji przyboru szkolnego. W takiej sytuacji sklepik szkolny, który jest zaopatrzony w podstawowe przybory, staje się wybawieniem i rozwiązaniem. Sklepiki szkolne mogą się zaopatrzyć w przybory właśnie w takich internetowych hurtowniach.

Znajdziemy tam między innymi zeszyty o różnej grubości, między innymi 60-kartkowe oraz cieńsze 16-kartkowe, takie będą potrzebne uczniom klas od jeden do trzy. Kolejną niezbędną pozycją w sklepiku szkolnym są kolorowe długopisy, są to długopisy zwykłe lub żelowe, są one uwielbiane przez mniejsze dzieci i na pewno nie będą długo leżały na naszej sklepowej półce. Potrzebne będą również ołówki o różnej gramaturze, niezbędne na zajęcia artystyczne z techniki i plastyki. Warto zaopatrzyć sklepik również w blok rysunkowy oraz techniczny, pędzelki i farbki plakatowe.

Smaczne i kolorowe lizaki


W sklepiku nie może zabraknąć również kolorowych lizaków, bez których większość dzieci nie wyobraża sobie szkolnych przerw. Ważne jest to, by wybór lizaków był naprawdę szeroki, żeby każde dziecko znalazło coś dla siebie. Musimy również pamiętać o tym, żeby były to zdrowe lizaki, wiele z nich zawiera potrzebne dziecku witaminy, na przykład witaminę C, czyli kwas askorbinowy. W internetowych e-sklepikach można zawsze zamówić ciekawe produkty, takiej jak lizaki o smaku malinowym, truskawkowym, czy lizaki pierścionki uwielbiane przez dziewczynki. W ofercie dostępne są również lizaki musujące oraz lizaki o smaku cytrynowym. Warto podkreślić, że produkty te są zdrowe i nie zawierają cukru, dzięki czemu są zgodne z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, co do żywienia dzieci w szkołach.

Ciastka owsiane i nie tylko 


Świetną przekąską dla najmłodszych są również ciastka. Możemy zamówić zdrowe ciastka owsiane, które zawierają dużo błonnika, korzystnie wpływającego na zdrowie dzieci. Zaopatrzenie sklepików szkolnych powinno obejmować takie produkty.


Źródła:

https://szkolnysklepik.pl/
https://stylove-24.pl/sklepik-szkolny-dobry-sposob-na-biznes/
https://positiveat.pl/jak-powinny-sie-odzywiac-dzieci-w-szkolach/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz